+90 (850) 333 80 91

Biz Kimiz

Tual Eğitim’i ,  toplamda 30 senelik satış, proje ve ekip yönetimi konusunda farklı sektörlerde yöneticilik deneyimlerimizden , yurtiçi ve yurtdışında sayısız eğitim tecrübesi edindikten sonra eğitmenlik işinden ve itiraf etmek gerekirse konuşmayı, araştırmayı, okumayı ve en önemlisi bunları paylaşmayı sevdiğimiz için kurduk.

Aynı zamanda biz,  kurumsal ve global şirketlerden ayrılarak senelerin satış ve pazarlama tecrübesini kendi şirketlerini kurmuş hala aynı girişimcilik ruhu ile farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerin halı hazırda yöneticiliğini yapan sonuçta konuştuğumuz her konuyu halen deneyimleme şansı olan kişileriz. Bu nedenle danışanlarımızı, katılımcılarımızı ve onların yöneticilerini çok iyi anladığımızı düşünüyoruz.

Asla tek bir eğitim tasarımı yapıp bütün firmalarımıza aynı tasarımız kullanmıyoruz. Biz aynı değilsek, bizim gelişim alanlarımız aynı değilse ve her firmanın ayrı bir kurum kültürü varsa nasıl hazırlanan tek bir eğitim herkes için kullanılır biz anlayamıyoruz.

Tual, her eğlenceli eğitim eğitici değildir ama yaşatılarak verilen her eğitim eğlenceli ve öğreticidir anlayışı ile yola çıkmış bir kurumsal eğitim şirketidir.

Tual Değerleri

  • İhtiyacı doğru belirleriz
  • Firma, katılımcı ve sektöre araştırmasını da yaparak her firmaya ayrı bir eğitim tasarımı yaparız.
  • Eğitim içinde beyin fırtınaları yapmayı severiz.
  • Eğitimleri değerlendirir ve sürekliliği olması için raporlarız.

Sevgilerimizle,

Yelda FEKE 

Top