+90 (850) 333 80 91

Eğitimlerimiz

Satış şirketin lokomotifi, performansı rakamlarla ölçülebilen tek departmanıdır. Hepimiz aslında küçük yaşlardan itibaren satış yapmaya başlasak da satış meslek olarak öğrenilebilen ve geliştirilmesi gereken bir yetkinliktir. Dünya değişiyor, beklentiler değişiyor hatta müşteri profillerimiz bile değişiyorken bizim hala eski satış tekniklerini kullarak başarılı olmamız beklenemez. Bu nedenle biz, değişen dünya, müşteri profilleri ve gelişim alanlarına uygun olarak her eğitim için ayrı tasarımlar yapıyoruz. Çünkü analiz yapmadan daha önce onlarca firmaya uygulanmış kalıp eğitimlere inanmıyoruz.

Uzmanlığımız SATIŞ ! Çünkü 20 yıldır satışın içindeyiz.

Satış uzmanlığı da çok fazla yetkinlik gerektirir.

  • İyi bir satıcının insanlarla iletişiminin iyi olması gerekir. Bu nedenle dinlemenin sadece ağızdan çıkan sözcükleri takip etmek olmadığını bilmeli, vücut dilini çok iyi kullanabilmesi gerekir. Bu nedenle "İletişim eğitimi" 
  • İyi bir satıcının ikna gücünün yüksek olması gerektiğini bidiğimiz için "İknanın psikolojisi eğitimi".
  • Sadece iknanın psikolojisini bilmek yeterli olmayacağı için "ikna satışı eğitimi"
  • Her satıcının iyi bir sunucu olması gerektiği için "Sunum Teknikler ve Topluluk Önünde Konuşma" eğitimleri
  • İyi bir müzakereci her zamana kazanır ve kazandırır. Satış süreçleri çoğunlukla müzakere ile biter. İşte bu nedenle "Müzakere Eğitimi"
  • Satış takım oyunudur ve Koçu çok önemlidir diye "Satış Koçluğu"

ve en önemlisi satışın nasıl performansı takip ediliyorsa gelişimide ölçülür diye düşündüğümüz için "Firmalara özel satış performans gelişim programları" sunmaktayız.

​​ 

 

Top