+90 (850) 333 80 91

Eğitimlerimizden Kareler

 Maket müşterinin ilgisini çeker. Bizim için hem avantajlı hem dezavantajlı bir alandır.Maketin başına geçtiğimizde müşterinin    ihtiyacını anlamış ve projemizi iyi tanıyor olmalıyız ki görüşmeyi yönetebilelim.Unutmayın görüşmenin yönetimini kaybederseniz  satışı kaçırma olasılığınız artar. Maket sunumuz da temel bir bilgi ve pratik gerektirir.

 

 

 

 

 Yeni bir işe başladığımız zaman insanlara bağımlıyızdır çünkü öğrenmemiz gereken bir sürü konu vardır. Bu noktada kişisel        zaferlerden bahsetmek mümkün değildir. Zaman içinde işi öğrenir, kişilere olan bağımlılığımızı azaltarak kişisel zaferimizi      kazanırız ama aslında unutulmaması gereken en önemli şey en büyük zaferin birlikte kazanılabileceğidir.

Bu nedenle ekip olarak  çalışmayı başarabilen, krizleri doğru yöneten ekip üyelerinin her zaman daha başarılı olduğu görülmüştür.

 

 

 

Günümüzde en değerli kaynağımız zamanımız ! Günün sonunda sonuçlandırdığımız işler bize kazanç sağlıyor. O zaman bize en çok fayda sağlayacak işleri önceliklendirebiliyor yani özetle verimli çalışma ile daha az zamanda daha çok iş çıkartabiliyor olmamız gerek.

Grup olarak halay çekmenin bu konuyla ne ilgili olduğunu merak ediyorsanız sizi eğitimlerimize bekleriz.

 

 

 

Bize göre satışın ve başarının bir tane formülü var ve müşterilerimizin güvenini kazanmanın kat sayısı çok yüksektir. Bazen çalışma grupları oluşturup hep beraber tartışmak, bir yol haritası çıkartmak, gelişim alanlarımızın ve iyi olduğumuz noktaların farkına varmak anlamında çok faydalı olabilmektedir.

Top